top of page

Informacje o nieruchomości

3 Poziomy

4 sypialnie z łazienkami

1 Basen

1 budynek garażowo -gospodarczy z częścią mieszkalną dla obsługi

Luksusowa i niepowtarzalna rezydencja na sprzedaż w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorna w najbardziej prestiżowej dzielnicy – strefa A

N I E R U C H O M O Ś Ć

Oferowana na sprzedaż rezydencja stanowi idealną propozycję dla osób ceniących sobie zarówno elegancję i luksus, jak i ciszę oraz bliskość zieleni. Zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy oraz otoczona starodrzewiem takim jak dęby, czerwone kasztany, świerki czy sosny. Przestronność domu, jego wyjątkowy charakter, i duży komfort użytkowania gwarantują wygodę oraz satysfakcję jego domownikom.
 
Przedstawiana nieruchomość została wybudowana w 2007 roku i nie jest objęta nadzorem konserwatora zabytków. Wykończono ją z najwyższej klasy materiałów, spełniając kryteria naszych najbardziej wymagających klientów. Rezydencja została urządzona według projektu architekta, w stylu klasycznym i ma 1100 m² powierzchni całkowitej. Elewacja budynku została pokryta specjalnymi tynkami i farbami dedykowanymi dla zabytków, które oddychają i nie tracą koloru. Dach pokryty jest blachą miedzianą.

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej podpiwniczenie, w którym mieści się ogromny pokój klubowy z kominkiem i barem,  basen z klimatyzacją oraz pomieszczenia, które można zaaranżować na siłownię czy saunę i dwie łazienki.

Powierzchnia działki, na której zlokalizowany jest dom ma 3344 m². Na terenie posesji znajduje się wolnostojący garaż dwustanowiskowy, nad którym znajduje się dodatkowe mieszkanie.

Wejście do  domu zdobią piękne, ręcznie kute drzwi. Wrażenie robią również marmurowe kominki  i  oryginalne zabytkowe piece kaflowe.


Materiały, z których willa została wykończona pochodzą z dalekich zakątków świata, jak np. naturalny antyczny trawertyn z Turcji, który obecnie nie jest już wydobywany, gdyż złoża zostały wyczerpane.
Drewniane podłogi to nic innego jak bardzo poszukiwane drewno egzotyczne Irocco.

Na uwagę zasługują przepiękne sztukaterie- ręcznie wykonane, podwieszane i podświetlane sufity oraz dekoracje stiukowe na ścianach. 

 

Z pewnością jest to niepowtarzalna nieruchomość, o której nie da się zapomnieć. 
 

Zapraszamy na prezentację.

  • 1100 m² powierzchni użytkowej domu

  • 80 m² – budynek garażowy wraz z mieszkaniem na piętrze 

  • 3344 m² powierzchni działki

​LOKALIZACJA

Znakomite położenie nieruchomości w urokliwej uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Konstancin-Jeziorna położonej zaledwie 19 km od centrum Warszawy.


Podwarszawski Konstancin-Jeziorna to wyjątkowe miejsce. Warto tu przyjechać nie tylko dla słynnej tężni solankowej. Na wszystkich odwiedzających czekają rezerwaty przyrody, szlaki rowerowe, zabytkowe wille i pałace oraz położone wśród lasów sosnowych wysoko wyspecjalizowane zakłady lecznicze i rehabilitacyjne jak na uzdrowisko przystało.

bottom of page